Tradycyjnie w Międzynarodowym Dniu Dziecka, 1 czerwca 2017r. obchodziliśmy Szkolny Dzień Sportu. Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych Nr 2 rywalizowali w wielu dyscyplinach sportowych walcząc o medale i punkty do generalnej klasyfikacji dla swoich klas.
Każdy mógł wybrać coś dla siebie spośród następujących konkurencji:

• Skoki przez skakankę
  • Zmagania kulturystyczne
  • Tenis stołowy
  • Wyścigi Szczotko – botów
  • Konkurs rzutów osobistych
  • Podbijanie piłki
  • Rzut piłką lekarską
  • Pchnięcie kulą
  • Ściana wspinaczkowa
  • Strzały w okienko – piłka nożna
  • Trzymam równowagę

Po zakończeniu indywidualnej rywalizacji rozegrany został finał Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej. Trzecie miejsce zajęła klasa 2a, na drugim miejscu uplasowała się klasa 3c, a złotymi medalistami zostali uczniowie klasy 1c.
Po wręczeniu medali piłkarzom odbyła się ceremonia wręczania medali najlepszym zawodnikom poszczególnych konkurencji.
W generalnej klasyfikacji pośród dwunastu klas rywalizujących w Święcie Sportu trzecie miejsce zajęła klasa 1a, zdobywając 109 punktów, drugie miejsce klasa 3b mając 111 punktów, a zwycięzcami została klasa 3d z sumą 128 punktów.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i do zobaczenia w przyszłym roku.

Ze sportowym pozdrowieniem