Tradycyjnie w Międzynarodowym Dniu Dziecka, 1 czerwca 2017r. obchodziliśmy Szkolny Dzień Sportu. Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych Nr 2 rywalizowali w wielu dyscyplinach sportowych walcząc o medale i punkty do generalnej klasyfikacji dla swoich klas.
Każdy mógł wybrać coś dla siebie spośród następujących konkurencji:

 • Skoki przez skakankę
 • Zmagania kulturystyczne
 • Tenis stołowy
 • Wyścigi Szczotko – botów
 • Konkurs rzutów osobistych
 • Podbijanie piłki
 • Rzut piłką lekarską
 • Pchnięcie kulą
 • Ściana wspinaczkowa
 • Strzały w okienko – piłka nożna
 • Trzymam równowagę

Po zakończeniu indywidualnej rywalizacji rozegrany został finał Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej. Trzecie miejsce zajęła klasa 2a, na drugim miejscu uplasowała się klasa 3c, a złotymi medalistami zostali uczniowie klasy 1c.
Po wręczeniu medali piłkarzom odbyła się ceremonia wręczania medali najlepszym zawodnikom poszczególnych konkurencji.
W generalnej klasyfikacji pośród dwunastu klas rywalizujących w Święcie Sportu trzecie miejsce zajęła klasa 1a, zdobywając 109 punktów, drugie miejsce klasa 3b mając 111 punktów, a zwycięzcami została klasa 3d z sumą 128 punktów.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i do zobaczenia w przyszłym roku.

Ze sportowym pozdrowieniem
Iwona Bartecka