Dnia 26 października 2018r klasa 1D wzięła udział w półtoragodzinnym szkoleniu z marketingu internetowego, przygotowanym i przeprowadzonym przez panią Annę Zalewską , menadżera ds. marketingu internetowego, pracującą dla agencji Widoczni. Szkolenie nosiło tytuł „ Google skąd ty to wszystko wiesz?” i wprowadziło nas w tajniki pozycjonowania, wyjaśniło kto może być influencerem oraz co zrobić by dostać się do top ten. Pani Anna Zalewska poprzez pracę w grupach zmotywowała nas również by spojrzeć na marketing internetowy nie tylko od strony klienta, ale również reklamodawcy co okazało się dla niektórych z nas nie lada wyzwaniem. Spotkanie z panią Anną Zalewską miało charakter zarówno prezentacji jak i warsztatów dzięki czemu mogliśmy się czegoś dowiedzieć jak i podyskutować o swoich doświadczeniach w temacie marketingu internetowego z innymi uczniami, a także z prowadzącą. Szkolenie zakończyło się anonimową ankietą badającą aktywność młodych osób w sieci.

Kamila Hejdysz