Dzięki Sztabowi nr: 4908 organizowanemu przez Politechnika Poznańska nasza „MotoRecykla” jest dostępna na aukcji 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

„MotoRecykla” z ZSE2 V 2.0 Jedzie na 27 finał WOŚP.

Pamiętacie zapewne nasz projekt „MotoRecykla” z ubiegłorocznych ferii zimowych. Model przedstawiający motocykl wykonany całkowicie z podzespołów komputerowych wymontowanych z przestarzałego sprzętu komputerowego zwiedził wiele miejsc i wystaw. W związku z ogromnym zainteresowaniem i propozycjami odkupienia go od nas wpadliśmy na pomysł przekazania go na jakiś szczytny cel i z tego powodu niebawem dostępny on będzie na aukcji z której całkowity dochód przekazany zostanie na 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Poniżej link do aukcji na którą serdecznie zapraszamy.

https://charytatywni.allegro.pl/motorecykla-z-zse2-v-2-0-od-kola-naukowego-gites-i8700829?fbclid=IwAR3GNbFHBF0ARKeaGvP1XkVu1Wy-ytXeiJ1_XX7fueQz99b3MHiEnwhjaPg