W dniu 13 września podczas dużej przerwy w auli szkolnej odbył się kiermasz podręczników używanych. Zainteresowanie kupujących było ogromne.

Rozpoczynamy kolejną zbiórkę plastikowych nakrętek dla Stefanii. Stefcia dzięki intensywnej rehabilitacji już chodzi. Była ona możliwa dzięki ludziom dobrej woli, którzy zbierali plastikowe nakrętki. Zachęcamy do dalszej współpracy, ponieważ potrzeby są ogromne. Na zdjęciach Stefcia podczas turnusów rehabilitacyjnych i innych wyjazdów mających na celu ulepszanie sprawności dziewczynki, plakat oraz oświadczenie rodziców mówiące o przeznaczeniu pieniędzy otrzymanych ze sprzedaży nakrętek.

Plan lekcji po zmianach obowiązuje od dnia: 9 września 2019.

Fororelacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2019/20.

Szanowni Rodzice informujemy, że dnia 5 września [5.09.2019] o godzinie 1700 odbedą się zebrania dla wszystkich klas I-IV.

Zachęcamy do zapoznania się ze statutem szkoły do którego podajemy bezpośredni link: Statut ZSE nr 2

Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 odbędzie się 2 września (poniedziałek) o godzinie 900.

Płatne staże dla uczniów naszej szkoły!

Uczniowie naszej szkoły mogą nadal zapisywać się na płatne staże, które będą odbywać się w sierpniu, a także od września 2019 r.

Wszystkie informacje o stażach zdobędziecie na stronie https://staze-info.pl/ Są tam podane także numery telefonów, pod które możecie dzwonić, aby zapisać się na płatny staż.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 19.06.2019r (środa) o godzinie 900.