11 cr    6 października w naszej szkole odbyła się akcja Fundacji DKMS, osoby chętne otrzymywały pakiet dawcy szpiku, w którym znajdowały się m.in: pałeczki do pobrania wymazu z jamy ustnej.

Odesłane pakiety do Fundacji DKMS umożliwiły chętnym uczniom dołączenie do bazy dawców szpiku i zostanie potencjalnym dawcą. Cały proces był prosty, szybki, bezpłatny i bezbolesny.

Dziś 09 listopada przysłano do nas paczkę z DKMS, w której otrzymaliśmy flagę "SZKOŁA Z ŻYCIEM", koszulki z Fundacji oraz worko-plecaki. Flaga oraz zdjęcia z całego przebiegu akcji znajdują się w gablocie na 1 piętrze. Wszystkim zaangażowanym w akcję, z całego serca DZIĘKUJEMY! Koordynatorem akcji była pedagog Małgorzata Kaliszewska-Kubacka.

POMOŻESZ? BO MOŻESZ. MASZ TO W GENACH!!!

Wiktoria 4e