Dnia 22.06 zakończyliśmy tegoroczną zbiórkę nakrętek. Zebrane plastikowe nakrętki przekazaliśmy rodzicom Stefci. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się 23 czerwca 2017r. o godzinie 9:00.

Dobiegła końca kolejna edycja TURNIEJU KLAS - FREKWENCJA. Wygrała klasa 1a, drugie miejsce zajęła klasa 2a, natomiast trzecie – 1b. Serdeczne gratulujemy!

Fotorelacja Happening Wolności.

Nasza szkoła może pochwalić się drukarką 3D. Nowy zakup to Accura Genius3D. Po pierwszych testach jesteśmy zaskoczeni dokładnością wydruku, który przedstawiamy w artykule. Posiadanie tego typu sprzętu podnosi prestiż szkoły.

6 czerwca 2017 na orliku przy ulicy Grunwaldzkiej odbył się Turniej o Puchar Dyrektora CKZiU Szkół Ponadgimnazjalnych.
W zmaganiach piłkarskich udział wzięło 5 zespołów. Reprezentacja ZSE Nr 2 spotkała się z gospodarzami turnieju, drużyną XILO, Zespołem Szkół Budowlanych i Zespołem Szkół Ekonomicznych.
Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.