Zapraszamy na fotorelację z Drzwi otwartych. Spotkanie z Dyrektorem szkoły oraz prezentacja pracowni.

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej Szkoły, bez względu na etap nauki, a nawet kierunek kształcenia, do wzięcia udziału w Dniu Akademii CISCO. Dla wszystkich uczestników przewidziane atrakcyjne kursy na platformie CISCO Academy. W naszej ofercie, aż 18 kursów, a co najważniejsze dla uczniów naszej szkoły wszystkie oferowane kursy są całkowicie za darmo.

Oferujemy realizację zajęć zapoznawczych przy użyciu nowoczesnych metod dydaktycznych mających na celu wprowadzenie w tematykę informatyczną. Zajęcia realizowane będą w macierzystych gimnazjach w godzinach zajęć programowych z informatyki lub zajęć dodatkowych.

pdf big Informacje szczegółowe do pobrania w pdf.

Lekkie śniadanie i rozmowy o kondycji szkoły, oczekiwaniach uczniów, zamierzeniach dotyczących wyposażenia pracowni, atmosferze szkoły z perspektywy starszych – już zadomowionych i młodszych – uczących się szkoły.

Automatyka domowa i przemysłowa

24 lutego podczas apelu dyrektor szkoły Zbigniew Adamczak wręczył uczniom z najlepszymi wynikami w nauce stypendia ufundowane przez Radę Rodziców oraz pogratulował osiągnięć.