W piątek, 1 marca br. poczet sztandarowy w składzie: Michał (3B), Miłosz (3C) i Antonio (2D), godnie reprezentował szkołę podczas obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Delegacja szkoły wzięła udział we mszy świętej, odprawionej w kościele Najświętszego Zbawiciela i uroczystości państwowej z udziałem kombatantów oraz władz regionu, która odbyła się u stóp Pomnika Polskiego Państwa Podziemnego w Poznaniu.

Fotorelacja z "Drzwi Otwartych", które odbyły się dnia 16.02.2019r.

Z dniem 4 lutego 2019r. zmianie ulega plan lekcji.

Dla osób chorych na nowotwory krwi ostatnią metodą leczenia jest przeszczep szpiku. Ale skąd go wziąć? Dwadzieścia cztery pełnoletnie osoby z naszej szkoły podjęły trudną decyzję podzielenia się cząstką siebie. Zostały potencjalnymi dawcami szpiku, by uratować drugiemu człowiekowi życie. Ty też byś chciał? Wejdź na stronę Fundacji DKMS, pod której patronatem działaliśmy i zostań dawcą.

Z dniem 28 stycznia zmianie ulega plan zajęć. Prosimy o sprawdzenie co się zmieniło.

Zapraszamy na "Drzwi Otwarte", które odbędą się w dniach:

• 16.02.2019 (sobota) o godzinie 1000
  • 7.03.2019 (czwartek) o godzinie 1700
  • 6.04.2019 (sobota) o godzinie 1000

Czeka moc atrakcji!

W dniu 10.01 2019 uczniowie naszej szkoły wraz z pedagog szkolną udali się do DPS i zorganizowali koncert  kolęd .Śpiewali kolędy z repertuaru Arki Noego.